Dzisiaj  o godz. 17.00  Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną;  poprowadzi ks.Abp. Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy  ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

Na pamiątkę wyboru Papieża Polaka na Stolicę Piotrową w dzisiejszą niedzielę w całej Polsce obchodzimy XIX  dzień papieski, dlatego  po każdej Mszy św. przed kościołem młodzież do specjalnych puszek zbiera ofiary na stypendia dla uzdolnionych  uczniów z ubogich rodzin

Wtorek           –  św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

Środa             –   św. Jadwigi Śląskiej , 41 rocznica wyboru kard.Wojtyły na papieża

Czwartek       –  św. Ignacego z Antiochi, bpa i męczennika

Piątek             –  Święto św. Łukasza Ewangelisty

W przyszłą niedzielę  –   Uroczystość św. Jana Kantego , głównego patrona archidiecezji krakowskiej

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz.17.00 a po różańcu wieczorna Msza św.

Zachęcamy do  udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy w tym tygodniu o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych wiosek naszej parafii  od jutra bowiem różaniec będą prowadzili  członkowie Rady Parafialnej :  w poniedziałek  z Batowic , we wtorek z Dziekanowic , we  środę z Kończyc , we  czwartek z Prawdy , w piątek z Raciborowic , i  w sobotę z Zastowa,  ; Bardzo prosimy aby w te dni uczestniczyły w różańcu całe rodziny z poszczególnych wiosek, znajdźmy  czas chociaż w  tym jednym dniu października na wspólną rodzinną modlitwę różańcową.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej .

Jak co roku jesienią zbieramy dary z warzyw i owoców na Krakowskie Seminarium Duchowne  prosimy o składanie tych darów w tradycyjnych miejscach do najbliższej środy 16  października bo  w czwartek 17–tego rano klerycy po te dary przyjadą.

Ponieważ wielu z Was pragnie wesprzeć naszych kleryków a nie macie gospodarstw, więc taj jak to było w ubiegłym roku w przyszłą niedzielę 20-tego października Panie z Parafialnego Caritas po Mszach św. do puszek będą zbierały ofiary na Krakowskie Seminarium Duchowne.