Na pamiątkę wyboru Papieża Polaka na Stolicę Piotrową w dzisiejszą niedzielę w całej Polsce obchodzimy XV dzień papieski, dlatego po każdej Mszy św. przed kościołem młodzież do specjalnych puszek zbiera ofiary na stypendia dla uzdolnionych uczniów z najbiedniejszych rodzin .

o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe i o godz. 17.00 Msza św.

Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej

Wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

Środa – św. Kaliksta, papieża i męczennika

Czwartek – św. Teresy od Jezusa,

Piątek – św. Jadwigi Śląskiej
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – św. Ignacego z Antiochi, bpa i męczennika

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe przez cały październik odprawiamy codziennie o godz.17.00 a zaraz po różańcu wieczorna Msza św.  W niedziele różaniec jest zamiast nieszporów o godz.16.30

W trzecim tygodniu października Różaniec będą prowadzili członkowie Rady Parafialnej;
w poniedziałek z Batowic, ; we wtorek z Dziekanowic , we środę z Kończyc., we czwartek z Prawdy, w piątek z Raciborowic , i w sobotę; z Zastowa .
Bardzo prosimy aby w te dni uczestniczyły w różańcu całe rodziny z poszczególnych wiosek, znajdźmy czas chociaż w tym jednym dniu października na wspólną rodzinną modlitwę różańcową.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W najbliższą niedzielę 18-tego października na Mszy św. i Nabożeństwie Fatimskim o godz. 17.00
dziękować będziemy Dobremu Bogu za naszego Wielkiego Rodaka św. papieża Jana Pawła II.
Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną; poprowadzi ks.Bp.Kazimierz Górny, emerytowany Ordynariusz diecezji Rzeszowskiej
O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Zastowa.
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

Na plebani przyjmujemy na wypominki oraz na Msze św. za naszych bliskich zmarłych

Rozpoczynacie czyszczenie i sprzątanie grobów na cmentarzu przed Wszystkimi Świętymi, gorąca prośba aby wszystkie trawy, liście, kwiaty i ziemię nie wrzucać do kontenera tylko wynosić do wykopanych dołów między starym a nowym cmentarzem, to są rzeczy organiczne, które się szybko rozkładają,
Natomiast znicze szklane i plastiki wrzucać do kontenera obok bramy wejściowej lub najlepiej zabierać do domów , opłaty za wywóz śmieci macie takie same bez względu na ich ilość a my za każdy kontener z cmentarza  musimy płacić 800 zł.

Jak co roku jesienią zbieramy dary z warzyw i owoców na Krakowskie Seminarium Duchowne , prosimy o składanie tych darów w tradycyjnych miejscach, do najbliższej środy bo w czwartek rano klerycy po te dary przyjadą.