Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

Na sumie o godz. 11.00 ze względów epidemiologicznych przeniesiona Uroczystość  Rocznicy Pierwszej Komunii św.

tgz. „biały tydzień dla tych dzieci  rozpocznie się jutro , dzieci w strojach komunijnych będą  uczestniczyły w Nabożeństwach Różańcowych  i Mszy św.

dzisiaj po sumie o godz.12.00 w Sali Parafialnej spotkanie z rodzicami dzieci obecnej klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii św.

o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada ;

Poniedziałek   –   św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Środa         –    Najśw. Maryi Panny Różańcowej

na Nabożeństwie różańcowym  dzieci z klas trzecich otrzymają poświęcone różańce

Piątek        – Święto  bł. Wincentego Kadłubka , biskupa

po wieczornej Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Charytatywnego naszej parafii.

W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla młodzieży klas 8-smych oraz I-szych Szkoły średniej, tej młodzieży, która już 20 października ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania , a w  przyszłą niedzielę 11 . X.  po sumie o godz.12.00 będzie spotkanie z rodzicami tej  młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe  przez cały październik odprawiamy codziennie o godz.16.30 a po różańcu wieczorna Msza św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których w tym roku  modlimy się  o ustanie epidemii oraz za polskie rodziny.

W tym tygodniu  Różaniec  oraz Litanię do św. Jana Pawła II  będą  prowadziły Żywe Róże ;

w poniedziałek ; Młodsza Róża Kobiet z Raciborowic , we wtorek  Młodsza Róża Kobiet z Zastowa ,  w środę Róża Kobiet z Prawdy , w czwartek ; Róża Męska , w piątek Starsza Róża Kobiet z Kończyc,  w sobotę  Starsza Róża Kobiet z Raciborowic.

Bardzo prosimy aby w te dni zechciały uczestniczyć w nabożeństwach wszystkie członkinie poszczególnych Róż , gdyż wieczorna Msza św. będzie w ich intencji.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.