Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe  i o godz. 17.00  Msza św.

w Poniedziałek    – Najśw. Maryi Panny  Różańcowej

na Nabożeństwie różańcowym  dzieci z klas trzecich otrzymają poświęcone różańce

Środa              – Święto  bł. Wincentego Kadłubka , biskupa

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe przez cały październik odprawiamy codziennie  o godz.17.00 a zaraz po różańcu jest wieczorna Msza św.

Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których w tym roku modlimy się za Kościół w Polsce.

W drugim tygodniu października Różaniec będą  prowadziły  : jutro Młodsza Róża Kobiet z Raciborowic, we  wtorek Młodsza Róża Kobiet z Zastowa , w środę  Róża męska; w czwartek Młodsza Róża Kobiet z Kończyc  w piątek młodzież z Grupy Apostolskiej  w sobotę  ministranci i lektorzy

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W przyszłą niedzielę 13-tego października o godz. 17.00   Msza św. i ostatnie tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną;  poprowadzi ks.Abp. Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej  ku czci Najświętszej Marii Panny.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej  oraz różańca prosimy mieszkańców Zastowa.

Jak co roku jesienią zbieramy dary z warzyw i owoców na Krakowskie Seminarium Duchowne prosimy o składanie tych darów w tradycyjnych miejscach do środy 16  października bo w czwartek 17 –tego rano klerycy po te dary przyjadą.

Ponieważ wielu z Was pragnie wesprzeć naszych kleryków a nie macie gospodarstw, więc taj jak to było w ubiegłym roku w niedzielę 20-ego października Panie z Parafialnego Caritas po Mszach św. do puszek będą zbierały ofiary na Krakowskie Seminarium Duchowne.

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Charytatywnego naszej parafii.