Dzisiaj Pierwsza Niedziela ale ze względu na list Biskupów , Adorację odprawimy w przyszłą niedzielę.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe i o godz. 17.00 Msza św.

Poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Wtorek – św. Brunona, kapłana

Środa – Najśw. Maryi Panny Różańcowej
na Nabożeństwie różańcowym dzieci z kl.III otrzymają poświęcone różańce

Piątek  – Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XV dzień Papieski.
Po Mszach św, młodzież do specjalnych puszek zbierać będzie ofiary na stypendia dla najuboższych  uczniów z najbiedniejszych rodzin jest to żywy pomnik Kościoła Polskiego dla św.Jana Pawła II.

Jak co roku jesienią zbieramy dary z warzyw i owoców na Krakowskie Seminarium Duchowne , prosimy o składanie tych darów w tradycyjnych miejscach, do przyszłego czwartku, bo 15X. klerycy po te dary przyjadą.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe przez cały październik odprawiamy codziennie  w dni powszechne o godz.17.00 a zaraz po nich jest Msza św. W niedziele różaniec jest zamiast nieszporów o godz.16.30 a po różańcu Msza św. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których w tym roku odpowiadając na apel naszego metropolity modlimy się , za polskie rodziny.

W drugim tygodniu października Różaniec będą najpierw prowadziły Żywe Róże ;  w poniedziałek Róża z Prawdy ; we wtorek młodsza Róża Kobiet z Raciborowic ; we środę Starsza Róża Kobiet z Raciborowic; we czwartek , młodsza Róża z Zastowa, w piątek , starsza Róża z Zastowa , w sobotę , Róża Męska,
Bardzo prosimy aby w te dni zechciały uczestniczyć w nabożeństwach wszystkie członkiniei członkowie poszczególnych Róż.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.