o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek – św. Wacława, męczennika

Wtorek – Święto św. Archaniołów ; Michała, Gabriela i Rafała,

Środa – św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy o bł.Boże i potrzebne łaski dla ks.Rafała z racji imienin.

Czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
Pierwszy Czwartek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
na godz. 16.00 do spowiedzi przychodzi młodzież I-szych i II-gich klas gimnazjalnych  po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 spotkanie, w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek świętych Aniołów Stróżów
Pierwszy Piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej Mszy św.
Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach
o godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwo Różańcowe
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.
o godz. 18.30 spotkanie dla III-ich klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do bierzmowania

a o godz. 19.00 zapraszamy młodzież szkół średnich i studentów oraz wszystkich młodych z naszej parafii na czuwanie modlitewne przygotowujące nas do ŚDM w Krakowie.

Sobotę Pierwsza Sobota miesiąca – Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.
W sobotę 3.X po różańcu i wieczornej Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami dzieci klasy  trzeciej, które w tym roku przygotowują się do I-szej Komunii św.

Od najbliższego czwartku 1 października rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe . W naszej parafii nabożeństwa różańcowe przez cały październik odprawiać będziemy codziennie  w dni powszechne o godz.17.00 a zaraz po nich będzie Msza św. W niedziele różaniec będzie zamiast nieszporów o godz.16.30 a po różańcu Msza św. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy szczególnie; za dzieci i młodzież ( o katolickie wychowanie), za misje, za chorych, o pokój na świecie,  w ostatnim tygodniu października za zmarłych.

W pierwsze dni października Różaniec tak jak to było w latach ubiegłych będą prowadziły
Żywe Róże ;  we czwartek,  Róża z Batowic , w piątek, Róża bloki Dziekanowice-Raciborowice, w sobotę, Róża z Kończyc .Bardzo prosimy aby w te dni zechciały w miarę możliwości uczestniczyć w nabożeństwach wszystkie członkinie poszczególnych Róż.
W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.