o godz.12.00  spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich  które przygotowują się do I-szej Komunii Świętej.

o godz. 16.30  Nieszpory a po nich o 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek       –   św. męczenników Kosmy i Damiana

Wtorek                – św. Wincentego a Paulo, kapłana

Środa                    –   św. Wacława, męczennika

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek            –   Święto św. Archaniołów ; Michała, Gabriela i Rafała,

Piątek                  –   św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobotę       –  św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

Pierwsza Sobota miesiąca Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

Od  najbliższej soboty  1 października rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe .

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe przez cały październik odprawiać będziemy codziennie w dni powszechne o godz.17.00 a zaraz po nich będzie Msza św. W niedziele różaniec będzie zamiast nieszporów o godz.16.30 a po różańcu Msza św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy szczególnie; za dzieci i młodzież ( o katolickie wychowanie), za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu października za zmarłych.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W sobotę o godz.9.00  spotkania dla młodzieży III klasy Gimnazjum oraz I-szych klas Szkoły Średniej w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

o godz.11.00 spotkanie dla ministrantów, oraz tych chłopców, którzy chcieli by być ministrantami.