o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada :

Poniedziałek       – św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty

Środa        –   św. Pio z Pietrelciny , kapłana

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna   Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek               od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna   Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla młodzieży klas 8-smych oraz I-szych Szkoły średniej, tej młodzieży, która już 20 października ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania .

W przyszłą niedzielę  na sumie o godz. 11.00  główna  Uroczystość Pierwszej Komunii św. tych dzieci , których rodzice  ze względów epidemiologicznych prosili o przeniesienie terminu Komunii z pierwszej niedzieli maja na termin powakacyjny.

O godz. 10.50  dzieci wraz z rodzinami zbiorą się przy krzyżu misyjnym obok ołtarza polowego za kościołem, po modlitwach i błogosławieństwie rodziców w uroczystej procesji zostaną wprowadzone do kościoła na Mszę św. podczas której po raz pierwszy w pełni uczestnicząc w Najświętszej Ofierze Chrystusa przyjmą Jego Boskie Ciało, czyli Eucharystię.

Spowiedź dla dzieci komunijnych ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od  godz.16.00

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii,

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na  jej zakończenie  by  odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.   zapraszamy w tym tygodniu w środę i piątek na wieczorną adorację We wrześniu modlitwy prowadzą mieszkańcy Kończyc.