Dzisiaj o godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii obecnie proboszcz w Jachówce ks. Mariusz Mendyk

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

Dzisiaj  wspomnienie  św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży,

Odpust w Mogile –Suma Odpustowa o godz.11.00

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone Nabożeństwo w Mogile  na 20-tego września dlatego we wtorek  o godz.17.00  na placu Jana Pawła II rozpocznie  się Droga Krzyżowa  a  o godz. 18.00  w Bazylice będzie koncelebrowana Msza św. i procesja.

W tym tygodniu :

Wtorek    –  świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy

Środa    –    – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek       św. O.Pio , kapłana

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem Panie z Zespołu Charytatywnego kwestuje na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży w parafii, dekanacie oraz diecezji krakowskiej.

W związku z przygotowywanym jubileuszowym albumem o naszej parafii zwracamy się z prośbą o udostępnienie do końca września br. historycznych fotografii z życia parafii i mieszkańców sprzed roku dwutysięcznego. Po zeskanowaniu fotografie zostaną zwrócone. Aby nie doszło do pomyłek  należy fotografie włożyć do  zaadresowanej  na właściciela koperty.