po sumie o godz.12-tej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich, które w tym roku przygotowują  się do I-szej Komunii św.

O godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii obecnie proboszcz w Jachówce ks. Mariusz Mendyk

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W tym tygodniu :

Poniedziałek     świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo w Mogile  na 20-tego września dlatego jutro o godz.17.00  na placu Jana Pawła II rozpocznie  się Droga Krzyżowa  a  o godz. 18.00  w Bazylice będzie koncelebrowana Msza św. i procesja. Kto tylko może niech się więc do Mogiły się wybierze.

Wtorek         Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

Środa     o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek       – św. O.Pio , kapłana

Piątek      o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.  Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem młodzież kwestuje na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży w parafii, dekanacie oraz diecezji krakowskiej.

W przeszłą niedzielę po Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii przeprowadzą zbiórkę na Afganistan. Równocześnie będą prowadziły zapisy na album ze zdjęciami oraz  płytą CD   „Niezłomny Błogosławiony” ukazujący sylwetkę bł. Prymasa Wyszyńskiego .