Dzisiaj o godz. 12-tej w Warszawie rozpocznie się Beatyfikacja Kard.Stefana Wyszyńskiego i M.Elżbiety Róży Czackiej ,zachęcamy do udziału w tej Uroczystości poprzez łącza telewizyjne i wspólną rodzinną  modlitwę .

o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu :

Poniedziałek       –  św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek              –   Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo w Mogile  na 20-tego września czyli na  przyszły poniedziałek.

Środa    –    Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek    – świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

Piątek         –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Ks. Andrzej zaprasza w piątek  na wieczornej Mszy św. oraz spotkanie liturgiczne wszystkich ministrantów, lektorów oraz chłopców chcących zostać ministrantami.

Sobota            Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży

W przyszłą niedzielę po sumie o godz.12-tej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich, które przygotowują się do I-szej Komunii św.

W przyszłą niedzielę  o godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii obecny proboszcz parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Jachówce ks. Mariusz Mendyk

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka inwestycyjna  przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

Wyjazd na  Parafialną Pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i  innych Sanktuariów Podkarpacia jutro  o godz. 6.00 rano spod  kościoła.