Dzisiaj po sumie o godz.12-tej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich, które w tym roku przygotowują się do I-szej Komunii św.

o godz. 16.30 Nieszpory .

W tym tygodniu :

Wtorek         –  św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Środa    –    Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo w Mogile  na 20-tego września czyli na  przyszły wtorek

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek  –  Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Piątek         świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii   ks. Mariusz Mendyk .

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

W związku z przygotowywanym jubileuszowym albumem o naszej parafii zwracamy się z prośbą o udostępnienie do końca września br. historycznych fotografii z życia parafii i mieszkańców sprzed roku dwutysięcznego. Po zeskanowaniu fotografie zostaną zwrócone. Aby nie doszło do pomyłek  należy fotografie włożyć do  zaadresowanej  na właściciela koperty.

W przeszłą niedzielę odpowiadając na apel Metropolity Krakowskiego po Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii po Mszach św. przeprowadzą zbiórkę na cele Duszpasterstwa młodzieży. Fundusze pozyskane ze zbiórki będą przekazane na inicjatywy związane z formacja dzieci i młodzieży.