o godz.11.00 będzie uroczyste poświęcenie tornistrów szkolnych i  błogosławieństwo dla dzieci rozpoczynających edukacje szkolną, także po wakacjach od dzisiejszej niedzieli Msze św. dla dzieci.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek  –  Najświętszego Imienia Maryi

Wtorek            św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Środa       –    Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Po Mszy św. ucałowanie relikwii Krzyża Świętego

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo w Mogile  na  przyszły wtorek 20-tego września.

Czwartek            –   Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Piątek              –     św. męczenników ; Korneliusza  papieża i Cypriana biskupa

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota        –    św. Roberta Bellarmina, bpa i dr Kościoła

W przyszłą niedzielę  św. Stanisława Kostki , patrona dzieci i młodzieży

W tym roku przypada 100 rocznica śmierci św.Brata Alberta Chmielowskiego, założyciela Braci  Albertynów i Sióstr Albertynek. W związku z tym nasza parafia  ma wyznaczoną  Msze św. z uczczeniem Relikwii św.Brata Alberta na najbliższą  sobotę 17.IX. na godz.17.00 . Prosimy wszystkich którzy zechcą skorzystać z darmowego  transportu autokarowego o zapisy w zakrystii.

W sobotę o godz.9.00  spotkania dla młodzieży III klasy Gimnazjum oraz I-szych klas Szkoły Średniej w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania

Spotkanie z rodzicami młodzieży  przygotowującej się do bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę 18-tego września o godz.12.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W przyszłą niedzielę  trzecia niedziela miesiąca więc zgodnie z Uchwałą Rady Parafialnej składka będzie jako remontowa.