Dzisiaj obchodzimy –  Święto Narodzenia NMP

Na Mszach św. błogosławieństwo nasion przeznaczonych do siewu.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek       –  bł. Anieli Salawy   , dziewicy

Środa    –     o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek     –   Najświętszego Imienia Maryi

Piątek         –  św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

na wieczorną Mszę św. przychodzą wszyscy ministranci i lektorzy oraz kandydaci na ministrantów, po Mszy św. będą mieli spotkanie.

Sobota       Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo w Mogile  na 20-tego września czyli na  przyszły piątek

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii ks.Mariusz Mendyk.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W przyszłą niedzielę po sumie o godz.12-tej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich, które w tym roku przygotowują się do I-szej Komunii św.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.