Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00 Msza św.
Po wieczornej Mszy św. Zebranie Rady Parafialnej

Poniedziałek – bł. Bronisławy , dziewicy
o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego

Środę – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dr Kościoła
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CzwartekPierwszy czwartek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30
o godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwie o powołania kapłańskie i zakonne za pośrednictwem  Św. Jana Pawła II,

po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 spotkanie dla I-szych , II-gich i III-ich  klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.
Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego zapraszamy  wszystkie rodziny ,które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach  w ramach trwającej peregrynacji.

Sobotę – Pierwsza Sobota miesiącaNabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.
Materiały na wieczór ze św. Janem Pawłem II do zabrania z przedsionka kościoła

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

W przyszłą niedzielę na Sumie o godz.11.00 będziemy przeżywać Parafialną Uroczystość Dożynkową,
Tegoroczny wieniec dożynkowy przyniosą Gospodarze z Raciborowic ;
Gospodarze – rolnicy z innych wiosek jak to było w latach ubiegłych przyniosą do ołtarza chleby i ciasta
oraz inne płody ziemi aby na zakończenie Mszy św. tymi poświęconymi plonami dzielić się ze wszystkimi uczestnikami Wspólnej dziękczynnej modlitwy.
Wszyscy postarajmy się w miarę możliwości uczestniczyć w święcie dziękczynienia gorącą modlitwą podziękujemy Panu Bogu za to, że w tym roku osłaniał nas od kataklizmów, klęsk i żywiołów, oraz pozwala w miarę szczęśliwie zbierać tegoroczne plony. Bo rok ten jest wyjątkowo trudny nie tylko dla rolników.
Kazania w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. głosić będzie były Przeor z Jasnej Góry
O. Bogdan Waliczek.

W przyszłą niedzielę w ramach Dożynek Parafialnych po wieczornej Mszy św. zagra dla nas Zespół PROBOSZCZOWIE. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakatach  w poszczególnych wioskach. Wszystkich parafian i gości do wspólnego świętowania zapraszają Duszpasterze oraz Rada Parafialna..

Z dniem 1 sierpnia rozpoczął w naszej parafii posługę Organisty Pan Kamil Dżalak student Akademii Muzycznej w Krakowie, laureat wielu konkursów organowych zarówno w Polsce jak i poza granicami., życzymy Mu wielu łask Bożych i wielu muzycznych inicjatyw i sukcesów.

W poniedziałek o godz. 16.00 – spotkanie ministrantów
W poniedziałek o godz. 18.00 – spotkanie lektorów
W środę po wieczornej Mszy św. Pan Organista zaprasza na spotkanie wszystkich członków  Chóru Parafialnego