o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu :

Środa    – o godz.8.00  Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   Pierwszy Czwartek miesiąca –  od godz. 16.00  spowiedź na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego  dla dzieci Szkoły Podstawowej .

Bardzo prosimy rodziców zadbajcie o to aby wasze dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny od pojednania się

z Bogiem w Sakramencie Pokuty.

o godz.17.00 Msza św. oraz modlitwy za pośrednictwem Św. Jana Pawła II o powołania kapłańskie i zakonne

po Mszy św. wieczornej  spotkanie uczniów klas VII i VIII  w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek  –   św. Grzegorza Wielkiego  , papieża i doktora Kościoła

Pierwszy Piątek miesiąca  od godz. 16.30  spowiedź na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego dla młodzieży Szkół średnich.

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

Sobota      –  Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

W przyszłą  niedzielę na sumie o godz.11.00  przeżywać będziemy  Parafialną Uroczystość Dożynkową,

Tegoroczny wieniec dożynkowy przyniosą Gospodarze z Zastowa ; Krystyna i Wojciech Broś.

Gospodarze – rolnicy z innych wiosek jak to było w latach ubiegłych przyniosą do ołtarza chleby i ciasta oraz inne płody ziemi aby na zakończenie Mszy św. tymi poświęconymi plonami dzielić się ze wszystkimi uczestnikami Wspólnej dziękczynnej modlitwy.

Wszyscy postarajmy się w miarę możliwości uczestniczyć w święcie dziękczynienia  gorącą modlitwą podziękujemy Panu Bogu za to, że w tym roku osłaniał nas od kataklizmów, klęsk i żywiołów, oraz pozwala w miarę szczęśliwie zbierać tegoroczne plony.

Po Mszy św. dożynkowej poświęcony wieniec dożynkowy złożymy u stóp ołtarza Matki Najświętszej  ofiarując go Panu Bogu jako naszą ofiarę pracy rąk ludzkich i nasze dziękczynienie za wszelkie otrzymywane łaski.