o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek  wspomnienie męczeństwa św.Jana Chrzciciela

Środa     –   o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek    – bł. Bronisławy , dziewicy

Pierwszy czwartek miesiąca    – spowiedź rano od godz. 6.30

oraz wieczorem od godz. 16.00

o godz.17.00 Msza św. oraz  Nabożeństwie o powołania kapłańskie i zakonne za pośrednictwem Św. Jana Pawła II,

Piątek      – Pierwszy Piątek miesiąca  –   spowiedź rano od godz. 6.30

oraz wieczorem od godz. 16.00

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00  odwiedziny chorych w domach

Sobotę –  św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dr Kościoła

Pierwsza Sobota miesiąca Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

W czwartek o  godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w czwartek od godz 16.00 dla dzieci Szkoły podstawowej a w piątek od godz 16.00 dla  Gimnazjum oraz młodzieży szkół średnich.

Bardzo proszę rodziców zadbajcie o to aby wasze dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny od pojednania się z Bogiem w Sakramencie Pokuty.

W przyszłą  niedzielę na sumie o godz.11.00 przeżywać będziemy Parafialną Uroczystość Dożynkową,

Tegoroczny wieniec dożynkowy przyniosą Gospodarze z Batowic Maria Golonka oraz Janusz Zbroja,  ;

Gospodarze – rolnicy z innych wiosek jak to było w latach ubiegłych przyniosą do ołtarza chleby i ciasta oraz inne płody ziemi aby na zakończenie Mszy św. tymi poświęconymi plonami dzielić się ze wszystkimi uczestnikami Wspólnej dziękczynnej modlitwy.

W tym roku poszczególne wioski reprezentują :

Dziekanowice   ;   Elżbieta Grudzień oraz Jan Wyżga

Kończyce   ;   Jolanta Herian oraz Józef Baran

Prawdę   ; Marzena Bernacka oraz Artur Kusia

Raciborowice ;   Halina Jamrozowicz  oraz Krzysztof Olech

Zastów   ;   Bogusława Karaś oraz Andrzej Sikora

Wszyscy postarajmy się w miarę możliwości uczestniczyć w święcie dziękczynienia  gorącą modlitwą podziękujemy Panu Bogu za to, że w tym roku osłaniał nas od kataklizmów, klęsk i żywiołów, oraz pozwala  w miarę szczęśliwie zbierać tegoroczne plony.