o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek  –    Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej

Msza św. Odpustowa w Batowicach   o godz.10.00

Wtorek           –    św. Moniki

Środa               –  św. Augustyna , biskupa i doktora Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek         –   wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Piątek    –      o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

W przyszłą  niedzielę na sumie o godz.11.00  przeżywać będziemy  Parafialną Uroczystość Dożynkową,

Tegoroczny wieniec dożynkowy przyniosą Gospodarze z  Prawdy ; Adela i Ryszard Kryniccy.  Gospodarze – rolnicy z innych wiosek jak to było w latach ubiegłych przyniosą do ołtarza chleby i ciasta oraz inne płody ziemi aby na zakończenie Mszy św. tymi poświęconymi plonami dzielić się ze wszystkimi uczestnikami Wspólnej dziękczynnej modlitwy. W tym roku poszczególne wioski reprezentują :  Batowice   ;   Ewa Król, oraz Jerzy Żylski   ,       Kończyce   ;   Monika Bieniek oraz Grzegorz Owsianka    ,       Dziekanowice   ;   Antonina Rosiek  oraz  Marek Ryński    ,        Raciborowice ;  Magdalena Drąg  oraz  Jacek Sokół     ,         Zastów   ;  Krystyna Broś  oraz  Ryszard Ozdoba   Wszyscy postarajmy się w miarę możliwości uczestniczyć w święcie dziękczynienia  gorącą modlitwą podziękujemy Panu Bogu za to, że w tym roku osłaniał nas od kataklizmów, klęsk i żywiołów, oraz pozwala  w miarę szczęśliwie zbierać tegoroczne plony.