Dzisiaj o godz.17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną  poprowadzi O.Michał Kempys Cysters ze Szklanych Domów przeżywający w tym roku Jubileusz 25-lecia kapłaństwa.

Na zakończenie procesji będzie możliwość nabycia książki Ojca dr Michał Kempys  pt. : „Żródła Życia Bożego – Siedem Sakramentów Świętych”

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca prosimy mieszkańców Prawdy.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci

Najświętszej Marii Panny,

W tym tygodniu przypada ;

Wtorek        św. Bernarda ,  opata i doktora Kościoła

Środa          –  św. Piusa X , papieża

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek       –   Najśw. Maryi Panny Królowej

Piątek          – św. Róży z Limy  ,  dziewicy

o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Sobota       – Święto św. Bartłomieja ,  Apostoła

Dzisiaj  przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest na prace remontowo-budowlana prowadzone w naszej parafii, za złożone ofiary  składamy serdeczne Bóg zapłać.