Poniedziałek   – św.Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

Środa      –    o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek          św. Jana Bosko , prezbitera

Piątek        –  Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych

Sobota           –  Święto Ofiarowania Pańskiego  – Matki Bożej Gromnicznej

Jubileusz Życia Konsekrowanego

Składka przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne

Msze św. o 7.00 , 9.00   i 17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic

Pierwsza Sobota miesiąca Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

Na Mszę św. o godz.9.00   przyjdą  wszystkie dzieci z kl. III  , przygotowujące się do  I-szej  Komunii św. , przynoszą świece od chrztu  św.

Po wieczornej Mszy św. w Sali parafialnej spotkanie opłatkowe dla wszystkich którzy w minionym roku pielgrzymowali do Sanktuariów Maryjnych w Gietrzwałdzie i Lourdes.

W przyszła niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.