o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu  :

we Wtorek  – św. Józefa, Sebastiana Pelczara, biskupa

w Środę      —  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Czwartek   –  św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

w Piątek     –  o godz.17.00  Msza św. z  Koronką do Miłosierdzia Bożego

Dzisiaj  3-cia niedziela miesiąca składka  przeznaczona tym razem  jest na ogrzewanie kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

W ubiegłą niedzielę  zakończyliśmy tegoroczne wyjątkowe ze względu na trwającą pandemię spotkania duszpasterską czyli Kolędę. Wraz z ks. Andrzejem  składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy znaleźli czas i przyszli tu do świątyni na spotkanie modlitewne, prosząc podczas Mszy św. o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski do wzrastania w wierze dla siebie i swoich najbliższych. Kapłani, którzy w tym roku nie nawiedzali waszych rodzin przekazali Wam pakiety kolędowa aby w naszym imieniu  poświęcić  swoje  domy i z całą rodziną modlić się o Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za przejaw wielkiej Waszej  życzliwości wobec nas tutaj pracujących , blisko 60% rodzin parafii odpowiedziało bowiem na nasze zaproszenie. Niech Dobry Bóg ma Was w swej opiece i nadal umacnia w jedności z parafią w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii.

Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił przyszłą niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.  W naszym kościele takie ofiary będzie można składać do skarbonki obok ołtarza św.Małgorzaty.