Po  Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe dla Wójtów Gmin ; Kocmyrzów-Luborzyca, Michałowice, Zielonki oraz i Rady Parafialnej.

o godz. 16.30  Nieszpory a o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu  :

Środę   –   św. Antoniego , opata

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    –  św. Józefa Pelczara, biskupa

o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Wyjazd Parafialnej pielgrzymki do Guadalupe w Meksyku w najbliższą sobotę 20 stycznia, zbiórka wszystkich pielgrzymów na lotnisku Kraków-Balice rano o godz.4.00

W przyszłą niedzielę 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona będzie  na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

15.I. poniedziałek – od. godz.14.00  Prawda cz.I

Rozpoczęcie od P. Sikora  od strony Więcławic i kolejno tylko  prawą stroną wszystkie domy do sklepu u.Paśki (czyli ulice ; Na Brzezinie, ul.Prawda –do sklepu , Wichrowa i cicha ; { prawa strona czyli domy po stronie sklepu}  ,

16.I.  wtorek – od. godz.14.00  Prawda cz.II

Rozpoczęcie od. P. Kusia  od strony Więcławic i kolejno tylko  lewą stroną czyli ulice  Myśliwska, Na Lesie, Pod Kopcem, Krakowiec,  Laudaus , Pod Pielgrzymem, Pod Akacjami.

17.I.  środa – od. godz.14.00  Prawda cz.III

rozpoczęcie od P. Witek  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic(czyli ulice ; dc. ul.Prawda,  św.Rocha, Malownicze Wzgórze, Plebańska .

18.I. czwartek – od. godz.14.00  Raciborowice cz.I.

rozpoczęcie od strony Batowic od P.Mucha i wszystkie domy w stronę Kończyc.  czyli ulice ; .ks.Długosza  (do skrzyżowania)  Młyńska, Rzeczna, Na Błonia, Wieniawa, Rycerza Racibora.

19I. piątek od. godz.15.00  Raciborowice cz.II.

cała ulica Wawelska – rozpoczęcie od strony Prawdy

20.I. sobota – od. godz.9.00   Raciborowice  cz.III. od strony Zastowa

rozpoczęcie  u  Państwa Dukat a zakończenie u P.Kusiów  za torami  czyli ulice ; Solna, Braci, Radzikowskiego, Szkolna, ks.Długosza – do skrzyżowania,  Krajobrazowa, Kolejowa,  Nad Zalewem)