Dzisiaj  :

O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami    po Gorzkich Żalach  – Msza św.  składka na Gorzkich Żalach  przeznaczona jest na  kwiaty do Bożego Grobu.

Dzisiaj  po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Rady Parafialnej

W tym tygodniu  :

Środę    –   od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek       od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 17.00  po niej Msza św.. a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą

Panie z Zespołu Charytatywnego  po  Mszach św. do puszek zbierają ofiary na misje i misjonarzy

W związku z zarządzeniem, Metropolity Krakowskiego by  do końca  bieżącego roku pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na Jej zakończenie by odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  Zapraszamy w tym tygodniu w  środę   i piątek na wieczorną adorację, W marcu modlitwy prowadzą mieszkańcy Dziekanowic.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.