O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – wieczorna  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach w czasie ucałowania relikwii Krzyża świętego przeznaczona jest na  kwiaty do Bożego Grobu.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu  :

Wtorek        – Uroczystość św.Józefa Oblubieńca NMP.

Środę    –  o 17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej  Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią również tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

obowiązkowo przychodzi młodzież klas 8-mych oraz III-cich gimnazjum , która w maju ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej

dzisiaj  po  Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego będą do puszek zbierały ofiary na misje i misjonarzy

Dzisiaj  3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii. Obecnie trwają prace przy ociepleniu plebanii. Za złożone ofiary składamy Bóg Zapłać.