Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca po każdej Mszy św. jest więc wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja
Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

O godz. 15.15 Droga Krzyżowa prowadzona przez wiernych.
o godz. 16.00     „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami
po Gorzkich Żalach – Msza św.
W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Poniedziałek – o godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na zakończenie peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego na Prawdzie. Wszystkich mieszkańców Prawdy zapraszamy więc na Mszę św. dziękczynną za dar nawiedzenia naszych domów przez Miłosiernego Jezusa.

Od wtorku Obraz Jezusa Miłosiernego rozpocznie peregrynację po rodzinach mieszkających w Kończycach

.
Wtoreko godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na rozpoczęcie peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego w Kończycach.
Na wieczorną Mszę św. we wtorek zapraszamy więc rodziny mieszkające w Kończycach. Peregrynacja rozpocznie się od strony Książniczek od rodziny Nowak i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic. Nad przebiegiem trasy peregrynacji czuwać będą członkowie Rady Parafialnej z Kończyc ; Małgorzata Dominiarczyk i Zbigniew Jamróz..

Środę – Święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej
o 17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
po wieczornej Mszy św. próba chóru oraz wszystkich chętnych

Czwartek Pierwszy Czwartek miesiącaspowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. oraz spotkanie dla I-szych i II-gich klas gimnazjalnych w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej Mszy św.
Od godz. 9.00 obwiedziny chorych po domach
Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00 po niej Msza św.
a o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież
na tą wieczorną Drogę Krzyżową zapraszamy również tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową zapraszamy wszystkie rodziny które  w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

SobotaPierwsza Sobota miesiąca Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po  rannej Mszy św.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej , a przez to odmieniając swe życie na lepsze , przygotowując się do Rekolekcji Wielkopostnych.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii od przyszłej niedzieli będą rozprowadzać Baranki Wielkanocne Caritasu, jako dzieło pomocy biednym , ofiary  to nie jest zapłata za baranka, lecz konkretna pomoc głodnym, biednym , potrzebującym pomocy.