W dzisiejszą  niedzielę  gościmy  młodzież z katolickiego Liceum Księży Salezjanów na os.Piastów w Krakowie –Nowej Hucie wraz opiekunem z księdzem Łukaszem Torbickim , którzy wybierają się w sierpniu br. na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. Na wszystkich Mszach św. młodzież prowadzi śpiewy, grając na instrumentach muzycznych  zajmie się oprawą liturgiczną, ksiądz opiekun głosi  Słowo Boże, a po Mszach św. przed kościołem do puszek  młodzież zbiera ofiary na sierpniowy wyjazd do Lizbony. Prosimy więc o wsparcie materialne aby młodzież mogła zrealizować swoje marzenia.

o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu  :

Poniedziałek  –  Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika , głównego patrona Polski

Wtorek          –  Święto św. Marka , Ewangelisty , patrona Metropolity Krakowskiego abp.Marka Jędraszewskiego

Środa      –   o godz. 17.00  Msza św. oraz  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek      –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota         –  Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.