Pierwsza Niedziela miesiąca

W tym tygodniu :

jutru –  Poniedziałek  Uroczystość Objawienia PańskiegoŚwięto Trzech Króli

Msze święte tak jak w każdą niedzielę; czyli  o  7.00,  9.00 , 11.00  i  17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła

Składka  przeznaczona jest na Misje

w Środę         —  od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Piątek       –   od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z  Koronką do Miłosierdzia Bożego

W związku z … zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, i należy odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.   Bardzo wszystkich prosimy we wszystkie niedziele,  środy i piątki  abyście postarali się znaleźć czas i przychodzili na adorację, W styczniu  modlitwy prowadzą mieszkańcy Prawdy.

W przyszłą Niedzielę     Święto Chrztu Pańskiego

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

7.I.wtorek od. godz.9.00  Dziekanowice  cz.I   Sudół  rozpoczęcie u Pana Piotra Nowaka i kolejno prawą stroną drogi do  Folwarskich , Zakrzewskich P.Matuszek oraz domy za torami. Czyli ulice ; Długa, Kolejowa, Szmaragdowa, Rajska, Skałeczna, Królewska, Dziekanowicka.

8.I.środa od godz. 15.00 Dziekanowice  cz.II. – Sudół  nowe osiedla;  rozpoczęcie u P.Guzikowskich-Makowskich ulice; Dorożkowa, następnie ul. B1, B2, Krakowska, Szmaragdowa

9.I. czwartek od. godz. 9.00   Dziekanowice  cz.III  Środek i tgz.działki  rozpoczęcie u Państwa Nosek i P.Pindel  ; czyli ulice ;część Długiej , Zacisze , Jasna, Słoneczna, Turystyczna,  Kamienna, aż do  Państwa Wyżga

10.I. piątek od godz. 9.00 Dziekanowice  cz.IV  bloki  – tgz.Majątek rozpoczęcie u P. Ossowskich

11.I. sobota  od. godz.9.00  Dziekanowice  cz.V. – tgz. łąki rozpoczęcie u. u Pana Marczyka  a zakończenie Państwa Ryńskich nr.18  czyli ; ulice – Wspólna, Kwiatowa, Wierzbowa, Polna, Na Niwę, Wąska, Wolności.

W przyszłym tygodniu kolęda będzie  na Prawdzie i w Raciborowicach.