Dzisiaj  Pierwsza Niedziela Miesiąca

Na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu :

w Środę   Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli

Msze święte tak jak w każdą niedzielę; czyli  o  7.00,  9.00 , 11.00  i  17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła

Składka  przeznaczona jest na Misje

w przyszłą Niedzielę     Święto Chrztu Pańskiego

zgodnie z zaleceniami nie  idziemy w tym roku  po kolędzie do waszych domów , by nie dzielić parafian i różnicować  zapraszamy  do kościoła na  specjalną Mszę św. o 13.00  oraz 15.00 poszczególne rejony kolędowe, będziemy wspólni modlić się w intencji tych parafian i rodzin

Msze św. Kolędowe  w tym tygodniu będą odprawiane w następującym porządku ;

Dzisiaj o  godz.13.00   Dziekanowice cz. I. wszystkie domy od  Krzyża w stronę Raciborowic  czyli działki, bloki oraz tgz. łąki  a  o godz.15.00   Dziekanowice cz. II. wszystkie domy od  Krzyża w stronę Krakowa czyli  środek, Sudół, oraz mieszkańcy Krakowa należący do naszej parafii

W Trzech Króli  6 stycznia  o godz.13.00   Raciborowice  cz. I. wszystkie domy od kościoła w stronę Batowic oraz Zastowa  ;  ulice ;ks.Jana Długosza, Solna, Braci, Radzikowskiego, Szkolna, Kanonicza, Krajobrazowa, Kolejowa,  Nad Zalewem,    a o  godz.15.00   Raciborowice II. wszystkie domy od kościoła w stronę Kończyc oraz Prawdy ; ulice  ;   św.Małgorzaty, Wawelskiej, Papieskiej, Młyńska, Rzeczna, Na Błonia, Wieniawa, Rycerza Racibora.

W  przyszłą Niedzielę  10 stycznia  o godz.13.00   Prawda  ;  ulice  ; Prawda, Wichrowa, Na Brzezinie, Cicha ;  Myśliwska, Na Lesie, Pod Kopcem, Krakowiec,  Laudaus, Pod Akacjami, Malownicze Wzgórze,Pod Pielgrzymem, Rocha,   a  o godz.15.00   wszystkie domy z parafii  tych którzy  w wyznaczonym  terminie dla swego rejonu przyjść nie mogli.

zapraszamy jedną osobę z domu  jako przedstawiciela do wspólnej modlitwy i odebrania  tgz. „  pakietu kolędowego”.