Pierwsza Niedziela Miesiąca

Na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu :

w  Środę  – o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Czwartek   –  Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli

Msze święte tak jak w każdą niedzielę; czyli  o  7.00,  9.00 , 11.00  i  17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła

Składka  przeznaczona jest na Misje

w Piątek    Pierwszy Piątek miesiąca –  spowiedź rano od godz. 6.30 oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej  oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych

w przyszłą Niedzielę  –   Święto Chrztu Pańskiego

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

W poniedziałek – od godz.9.00  Zastów cz.I – rozpoczęcie od strony Maciejowic ul.Kosynierów i kolejno ul. Słoneczna, Dębowa, Zielona, Widokowa, Klonowa do  ul.T.Kościuszki i dalej wszystkie domy w stronę Prus.

We wtorek od godz.9.00  Zastów czII. tgz.działki  oraz środek rozpoczęcie ul.Kwiatowa u P.Górskich i kolejno ul. Ogrodowa do ul.T.Kościuszki  i środkiem w stronę Domu Ludowego ul.Leśna, Kasztanowa, Na Kopiec najpierw prawa strona  nr. parzyste ul.Makowa  a następnie lewą stroną ul.Na Kopiec nr. nieparzyste i dalej. ul. T.Kościuszki wszystkie pozostałe  domy w stronę Raciborowic

W Środę  od godz.9.00  Kończyce  rozpoczęcie ul.Zawiszy 69 u Pana Nowaka we młynie  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic czyli ulice ; Zawiszy Czarnego, Michała Wołodyjowskiego, Augusta Kordeckiego, Onufrego Zagłoby, Edwarda Godziejewskiego, Jana Chodkiewicza, Jana Skrzetuskiego, Longinusa Podbipięty, Juranda, Jagienki, Stefana Czarneckiego

W  piątek  od godz. 9.00 Batowice cz.I. rozpoczęcie od wiaduktu  przy „Ganbudzie” ul. Karola Wojtyły 20 u P.Król i kolejno wszystkie domy  aż do mostu na Lepietnicy do nr.123 czyli. ulica Karola Wojtyły ,Matejki, Ogrodowa, Wspólna, Rodzinna .

W sobotę od godz. 9.00  Batowice cz.II.  rozpoczęcie od. ulicy Wichrowe Wzgórze, i kolejno ul. Piastowska, Akacjowa, Spacerowa do mostu i dalsza  część ulicy Karola Wojtyły w stronę Raciborowic.

Ze względów trwającej pandemii tegoroczna kolęda zostaje ograniczona tylko do nawiedzenia domu i błogosławieństwa.

Bardzo prosimy aby wszyscy którzy sobie życzą by kapłan nawiedził i poświęcił ich dom  zechcieli wyjść do drzwi i poprosić, wszyscy którzy mają obawy i nie życzą sobie kapłana w tym roku na zakończenie kolędy będą proszeni tu do kościoła na wspólną modlitwę i błogosławieństwo.