o godz. 16.30 Nieszpory

o 17.00   wieczorna  Msza św.

Środę    –  św. Łucji , dziewicy i męczennicy

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –   św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

Piątek       –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Roraty przez cały Adwent są codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do licznego udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, nie tylko dzieci, ale i młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekiwać będziemy na przyjście Jezusa.

Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.

Z racji wspomnienia św. Cecylii patronki muzyki kościelnej tak jak co roku  w dzisiejszą niedzielę członkowie orkiestry „Wieniawa”  zbierają  składkę  na potrzeby Orkiestry.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

Młodzież przed kościołem rozprowadza ozdoby świąteczne, dochód ze sprzedaży młodzież chce przeznaczyć na działalność Parafialnego Zespołu Młodzieżowego, działającego od miesiąca przy naszym kościele. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 18.30 w Sali parafialnej. Wszystkich młodych parafian, zarówno szkół średnich jak i studentów na te spotkania piątkowe zapraszamy.