Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory

w Poniedziałek    ––  św. Mikołaja, biskupa

we  Wtorek    –  św. Ambrożego, bpa i dr Kościoła

w Środa   –   Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Msze św. o godz. 7.00  oraz o 17.00  z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Na wieczorną Mszę św.  przychodzą dzieci z klasy trzeciej, które przygotowują się do I-szej  Komunii św. będą dla nich poświęcone medaliki i łańcuszki .

w Piątek     –  NMP Loretańskiej

o godz.17.00  Msza św. Koronką do Miłosierdzia Bożego

Roraty przez cały Adwent codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do udziału w  tegorocznych nabożeństwach adwentowych wszystkich, dzieci, młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekujmy na przyjście Jezusa.

świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy stanowią część adwentowej dekoracji i można je nabyć wrzucając ofiary do skarbonki z napisem Caritas, to nie jest zapłata za świece, lecz konkretna pomoc potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.