Dzisiaj  pierwsza Niedziela miesiąca  na zakończenie Mszy św.  adoracja  Najświętszego Sakramentu

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada :

Wtorek    – św. Jana Marii Vianneya , prezbitera

Środa    – rocznica poświęcenia rzymskiej bazyliki NMP

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek     – Święto Przemienienia Pańskiego

Pierwszy czwartek miesiąca

– spowiedź rano od godz. 6.30   oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz modlitwy za pośrednictwem Św. Jana Pawła II,  o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek   –    Pierwszy Piątek miesiąca

–   spowiedź rano od godz. 6.30    oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00  odwiedziny chorych w domach

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

Sobota        –  św. Dominika prezbitera

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie  należy odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.   Bardzo wszystkich prosimy abyście w tym tygodniu w środę , czwartek i piątek postarali się znaleźć czas i przychodzili na adorację W sierpniu modlitwy prowadzą mieszkańcy Raciborowic i Prawdy.

W tym roku  tak jak to było w latach ubiegłych jeden z członów pieszej Krakowskiej pielgrzymki zdążającej w sierpniu na Jasną Górę  ze względu na trwającą epidemię zatrzyma się na chwilę odpoczynku w naszej parafii. Będą to pielgrzymi z okolic Mszany, Kasiny i Rabki.