Dzisiaj  pierwsza Niedziela miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00  Msza św.

Środa      –  św. Jana, Marii Vianneya,  prezbitera

o godz.17.00  Msza św. z  Nowenną  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek     –  Pierwszy czwartek miesiąca    – spowiedź rano od godz. 6.30 oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz modlitwy za pośrednictwem Św. Jana Pawła II  o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek        –  Święto Przemienienia Pańskiego

Pierwszy Piątek miesiąca  –   spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00  odwiedziny chorych w domach

Sobota        Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W tym roku  tak jak to było w latach ubiegłych jeden z członów pieszej Krakowskiej pielgrzymki zdążającej w sierpniu na Jasną Górę zatrzyma się na nocleg w naszej parafii. Będą to pielgrzymi z okolic Mszany, Kasiny i Rabki. Jest to niewątpliwie wielkie wyzwanie dla całej wspólnoty aby w miarę możliwości gościnnie zaopiekować się utrudzonymi pielgrzymami. Księży przenocujemy na plebanii,  Zespół medyczny w Budynku parafialnym a pozostałych pielgrzymów w domach naszych parafian. Jest to akcja charytatywna wypływająca z nakazu uczynków miłosierdzia względem ciała –  „podróżnych w dom przyjąć”   Dlatego zwracamy się do Was , abyście w miarę swoich możliwości  tak jak w latach ubiegłych zechcieli we najbliższy wtorek  przyjąć na nocleg kilku pielgrzymów . pielgrzymi dotrą do nas w piątek  ok. godz.16.00 pod szkołę i stąd prosimy ich zabrać na nocleg Przyjdą  od strony Krakowa, po Mszy św. na Wawelu. Wieczorem o godz.20.00 spotkają się w naszym kościele na nabożeństwie Eucharystycznym i modlitwie Apelowej A w sobotę o godz. 8.00 będą sprawowali Mszę św. w naszym kościele i o 9.30 ruszą w dalszą drogę w stronę Więcławic.