o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 wieczorna Msza św.

W dzisiejszą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po każdej Mszy św. święcimy pojazdy mechaniczne, a św. Krzysztofa prosimy o opiekę i wstawiennictwo u Boga abyśmy mogli bezpiecznie podróżować i szczęśliwie wracać do domów. Bardzo prosimy aby ci, którzy pragną aby Boże błogosławieństwo spłynęło na ich pojazdy, po Mszy św. podjechali samochodami czy też innymi środkami transportu przed pomnik Ojca św. Jana Pawła II,
Od 15 lat z racji poświecenia samochodów przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy.

Wczoraj zakończyło się nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego w Zastowie. Od dzisiejszej niedzieli Obraz Jezusa Miłosiernego rozpoczyna peregrynację po rodzinach mieszkających w Raciborowicach. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy więc wszystkie rodziny mieszkające w Raciborowicach. Peregrynacja rozpocznie się od strony Zastowa od rodziny Dukat i kolejno wszystkie domy w stronę Prawdy.

Środa św. Piotra Chryzologa, bpa i dr Kościoła
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – św. Ignacego z Loyoli, kapłana

Piątek Święto św. Alfonsa Marii Liguoriego , bpa i dr Kościoła
Pierwszy Piątek miesiącaspowiedź rano od godz. 6.30
oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej Mszy św.
Od godz. 9.00 objazd chorych po domach

Sobota – św. Euzebiusza, bpa
Pierwsza Sobota miesiącaNabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę podczas niedzielnych Mszy św, przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z ociepleniem stropu naszej świątyni.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego wszystkie rodziny ,które w tym tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.