o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  dzisiaj po każdej Mszy św.  przed pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II , będzie poświecenie samochodów. Bardzo prosimy aby ci, którzy pragną aby Boże błogosławieństwo spłynęło na nich i ich pojazdy, po Mszy św. podjechali samochodami czy też innymi środkami  transportu. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Od 21  lat z racji poświecenia samochodów  przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy. Również i my w dzisiejszą niedzielę  możemy wspomóc misjonarzy dobrowolną ofiarą, która przeznaczona będzie na paliwo oraz środki transportu dla misjonarzy.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada :

Środa         –  św. Marty

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  wieczorna Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek           –  św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

Sobota        –   św. Alfonsa Marii Liguoriego , biskupa i doktora Kościoła

Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. Zmianka Tajemnic Różańcowych