Z racji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących w dzisiejszą  niedzielę po każdej  Mszy św. święcimy  pojazdy mechaniczne, a św. Krzysztofa prosimy o opiekę i wstawiennictwo u Boga abyśmy mogli bezpiecznie podróżować i szczęśliwie wracać do domów. Od 23 lat z racji poświecenia samochodów przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

Poniedziałek      –  Święto św. Jakuba , Apostoła

oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących

Wtorek                –    św. Joachima i Anny  , rodziców NMP

Środa               o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek                   –    św. Marty, Marii i Łazarza

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

na https://www.youtube.com/watch?v=YukdB1zwqFs można obejrzeć relacje z tegorocznej  naszej Uroczystości Odpustowej ku czci św. Małgorzaty.