o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

Poniedziałek       –  św. Kingi, dziewicy

Wtorek       –  Święto św. Jakuba , Apostoła

oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących

Środa             –         św. Joachima i Anny  , rodziców NMP

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek         o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota       —   św. Marty

Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców w przyszłą niedzielę po każdej  Mszy św. święcimy pojazdy mechaniczne, a św. Krzysztofa prosimy o opiekę i wstawiennictwo u Boga abyśmy mogli bezpiecznie podróżować i szczęśliwie wracać do domów.

Od 18 lat z racji poświecenia samochodów przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy.

W tym roku  tak jak to było w latach ubiegłych jeden z członów sierpniowej pieszej Krakowskiej pielgrzymki zdążającej  na Jasną Górę zatrzyma się na nocleg w naszej parafii. Będą to pielgrzymi z okolic Mszany, Kasiny i Rabki. Jest to akcja charytatywna wypływająca z nakazu uczynków miłosierdzia względem ciała –    „podróżnych w dom przyjąć   Dlatego zwracamy się do Was , abyście w miarę swoich możliwości  tak jak w latach ubiegłych zechcieli na nocleg przyjąć z 6 na 7 sierpnia kilku pielgrzymów .Nie będziemy robili nowych list, tylko proszę tych którzy w roku ubiegłym ich przyjmowali a  w tym roku nie mogą przyjąć pielgrzymów aby to zgłosić paniom Zespołu Charytatywnego, również ci którzy jeszcze nie przyjmowali w latach ubiegłych a w tym roku mają takie życzenie niech to zgłoszą.   Gdyby ktoś chciał dołączyć się do Grupy pielgrzymującej pieszo na Jasną Górę to  można się zapisać w kancelarii lub zakrystii po Mszach św.  – szczegóły znajdziecie w gablotce przykościelnej.