W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy  – naszej Patronki.
Kazania na Mszach św. głosi ks. Stanisław Maślanka proboszcz z Jachówki ,  a Sumie Odpustowej z racji trwającej w naszej parafii peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego przewodniczy ks.prałat Franciszek Ślusarczyk, Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  w Łagiewnikach
Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 wieczorna Msza św.

Poniedziałek – bł. Czesława , prezbitera

Środa – św. Marii Magdaleny
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – Święto św. Brygidy, zakonnicy patronki Europy

Piątek – św. Kingi , dziewicy
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy  wszystkie rodziny ,które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach  w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – Święto św. Jakuba , Apostoła  oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących także naszego ks. Wikariusza

W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. przed pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II , będzie poświecenie samochodów. Bardzo prosimy aby ci, którzy pragną aby Boże błogosławieństwo spłynęło na nich i ich pojazdy,  po Mszy św. podjechali samochodami czy też innymi środkami transportu. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Od 16 –tu lat z racji poświecenia samochodów przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy. Również i my w niedzielę możemy wspomóc misjonarzy dobrowolną ofiarą, która przeznaczona będzie na paliwo oraz środki transportu dla misjonarzy.