W dzisiejszą niedzielę  Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Kazania na  Mszach św. głosi O. Ireneusz Homoncik, Redemptorysta, który  wraz z Józefem Szczeciną w październiku prowadzili  Misje święte w naszej parafii.

a Sumie  Odpustowej  przewodniczyć będzie ks. Marek Kupczak duszpasterz Polonii w Niemczech.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

W dzisiejszą Uroczystość Odpustową można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada :

w   Poniedziałek      – św. Szymona z Lipnicy , kapłana

w   Środę   –  o godz.17.00  Msza św. z  Nowenną  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w   Piątek       –  św. Marii Magdaleny

o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Sobota         – Święto św. Brygidy , dziewicy

w przyszły poniedziałek  –  św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących

dlatego  w przyszłą niedzielę po każdej  Mszy św. święcić będziemy  pojazdy mechaniczne, a św. Krzysztofa prosić będziemy o opiekę i wstawiennictwo u Boga abyśmy mogli bezpiecznie podróżować i szczęśliwie wracać do domów. Od 23 lat z racji poświecenia samochodów przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy.

Dzisiaj  przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka remontowo-budowlana,