W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Kazania na  Mszach św. głosi O.Kazimierz Kowalski, Bernardyn,który prowadził nam Misje w 2010 r. a Sumie  odpustowej  przewodniczyć będzie ks.prałat  Józef Łuszczek długoletni proboszcz z Mistrzejowic,

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

W dzisiejszą Uroczystość Odpustową można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Poniedziałek    –  św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

Środa              –  bł. Czesława , prezbitera

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek          –  św. Marii Magdaleny

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota       —  Święto św. Brygidy, zakonnicy  patronki Europy

W przyszłą niedzielę    św. Kingi  , dziewicy

W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżującychpo każdej Mszy św. przed pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II , będzie poświecenie samochodów. Bardzo prosimy aby ci, którzy pragną aby Boże błogosławieństwo spłynęło na nich i ich pojazdy, po Mszy św. podjechali samochodami czy też innymi środkami  transportu. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Od 17 –tu lat z racji poświecenia samochodów  przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy. Również i my w niedzielę  możemy wspomóc misjonarzy dobrowolną ofiarą, która przeznaczona będzie na paliwo oraz środki transportu dla misjonarzy.