W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy  – naszej Patronki.

Sumie  Odpustowej  przewodniczyć będzie nasz rodak ks. dr hab. Bogdan Zbroja z Zastowa , który w tym roku przeżywa jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

Poniedziałek      – św. Bonawentury , biskupa i doktora Kościoła

Wtorek      –    –  NMP z Góry Karmel   ( MB Szkaplerznej )

Środa       o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –  św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

Piątek      o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota        –   bł. Czesława , prezbitera

Trwają zapisy na XXXVII  Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę

W związku z Akcją „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Zostań Patronem Polskich Misjonarzy”, tak jak w latach ubiegłych w naszej parafii w najbliższy czwartek 18 lipca do godz. 10.00 na placu przed Remizą Straży Pożarnej w Raciborowicach,  przeprowadzona będzie  zbiórka elektroodpadów.. Przychody z akcji przeznaczone będą na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, prowadzonego przez Siostry Orionistki.

W przyszłą niedziele 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona będzie na  prace  remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.