W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy
– naszej Patronki.

Mszy św. o godz.7.00 przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi  O. dr Michał Kempys z Mogiły.

O godz. 11.00 Suma Odpustowa której przewodniczyć będzie ks.dr Krzysztof Wilk ; Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie równocześnie dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Krakowie do którego należy nasze Przedszkole w Raciborowicach,
Kazania na Mszach św. o 9.00 i 11.00 głosić będzie O.Karol Morawski, , który przez ostatnie lata był Przeorem karmelitów na Białym Prądniku oraz pełnił funkcję kapelana w DPS w Batowicach

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 wieczorna Msza św.

Wtorek – św. Bonawentury, bpa i dr Kościoła
Środa – NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej)
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Piątek św. Szymona z Lipnicy , kapłana
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy
wszystkie rodziny ,które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W dzisiejszą Uroczystość Odpustową można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Składamy  serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę podczas niedzielnych Mszy św, które przeznaczone będą na prace związane z ociepleniem stropu naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom , którzy troszczą się o nasz kościół , jako Dom Boży, niech Dobry Bóg wynagrodzi. i błogosławi.

Wszystkim parafianom Raciborowic , oraz przybyłym gościom życzę na czas odpustu radosnych i głębokich przeżyć religijnych a także radości ze spotkania z najbliższymi.