o godz. 17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi  były wikariusz ks. Michał Królik.  O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca  prosimy mieszkańców Kończyc.

Wszystkich  serdecznie zapraszam do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

W tym tygodniu  :

Poniedziałek     św. pustelników ; Andrzeja Świerada i Benedykta

Środa         –  św. Bonawentury  , biskupa i doktora Kościoła

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –  NMP z Góry Karmel

Piątek     od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

Sobota       –   św. Szymona z Lipnicy , kapłana

W przyszłą niedzielę 19 lipca będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Kazania na  Mszach św. głosić będzie O. Konstanty Ciaranek , Reformata  który w ubiegłym roku prowadził rekolekcje wielkopostne  a Sumie  Odpustowej  przewodniczyć będzie ks. Stanisław Kasela , który przed 40-tu laty był wikariuszem w tej parafii.

Przybędą  kapłani z naszego Dekanatu oraz parafii sąsiednich.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

Bardzo prosimy aby duchowo przygotować się do Uroczystości Odpustowej. Korzystajmy z okazji do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. rano lub w środę i piątek wieczorem. ,  ponadto  w  najbliższą sobotę 18 lipca od godz.17.00 do 18.00 będzie spowiedź przed odpustem..

Zróbcie wszystko aby w Uroczystość Odpustową z czystym sercem przyjąć Komunię św. i uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W przyszłą niedziele 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona będzie na  prace  remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie  należy odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.   Bardzo wszystkich prosimy abyście postarali się znaleźć czas i przychodzili na adorację, W lipcu modlitwy prowadzą mieszkańcy Zastowa.