Dzisiaj o godz.17.00 wieczorna Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną.

Wszystkich serdecznie zapraszam do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W tym tygodniu przypada:

Poniedziałek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Środa – św. Bonawentury, bpa i dr Kościoła

o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

Piątek   o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota — św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

W przyszłą niedzielę 19 lipca będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Kazania na wszystkich Mszach św. głosić będzie ks. Stanisław Maślanka proboszcz z Jachówki, a Sumie Odpustowej z racji trwającej w naszej parafii peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego przewodniczyć będzie ks. prałat Franciszek Ślusarczyk, Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  w Łagiewnikach.  Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła, na zakończenie odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Bardzo prosimy, aby duchowo przygotować się do Uroczystości Odpustowej. Korzystajmy z okazji do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. rano lub w środę i piątek wieczorem,

ponadto:

w najbliższą sobotę 18 lipca od godz.17.00 do 18.00 będzie spowiedź przed odpustem.

Trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę , szczegóły w gablotce i na stronach internetowych.