Dzisiaj o godz.17.00  wieczorna Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca  prosimy mieszkańców Kończyc.

Wszystkich  serdecznie zapraszam do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Wtorek      –     Święto św. Benedykta Opata,  patrona Europy

Środa        –     św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu , bpa i męczennika

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek     –     świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Piątek         –     o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota        —  św. Bonawentury , bpa i dr Kościoła

W przyszłą niedzielę 16 lipca będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła, na zakończenie odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Bardzo prosimy aby duchowo przygotować się do Uroczystości Odpustowej.

Korzystajmy z okazji do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. rano lub w środę i piątek wieczorem. ,  ponadto   ;     W najbliższą sobotę  15 lipca od godz.17.00 do 18.00 będzie spowiedź przed odpustem..