Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca dlatego  po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz.17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

W tym tygodniu :

Poniedziałek      – św. Jana z Dukli , kapłana

Środa  –   o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –    Święto  św. Benedykta  , opata, patrona Europy

Piątek          –     św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota           –  świętej Małgorzaty, dziewicy i męczennicy, naszej patronki

W przyszłą niedzielę 14 lipca będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00. której przewodniczyć będzie nasz rodak ks. dr hab. Bogdan Zbroja, prof. UP JP II  w Krakowie, który w tym roku przeżywa jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich.

Bardzo prosimy aby duchowo przygotować się do Uroczystości Odpustowej. W najbliższą sobotę 13 lipca od godz.17.00 do 18.00 będzie spowiedź przed odpustem..