o godz. 16.30  Nabożeństwo czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego

Poniedziałek   –  Uroczystość  Świętych  Apostołów  Piotra i Pawła

Msze św. o godz. 7.00 ,  9.00oraz  o  godz.17.00

o godz. 16.30  Nabożeństwo czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego

Składka przeznaczona jest na świętopietrze

Wtorek  –    od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00   zakończenie Nabożeństw czerwcowych

Środa         —  od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek         –  Pierwszy Czwartek miesiąca

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz  Nabożeństwie ku czci  Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o  powołania kapłańskie i zakonne.

Piątek             –     święto św. Tomasza Apostoła

Pierwszy Piątek miesiąca

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

spowiedź rano od godz. 6.30    oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych

Sobota       –   rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę Pierwsza Niedziela miesiąca po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie  należy odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II   , wszystkich zapraszamy na adorację, W lipcu modlitwy prowadzą mieszkańcy Zastowa.

Wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej 9 września nadal aktualny, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o uzupełnienie wpłaty u P.Krystyny Zbroja do 10 lipca br.

ABP MAREK JĘDRASZEWSKI OGŁASZA ZBIÓRKĘ NA RZECZ POWODZIAN

W niedzielę 5 lipca we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach, które nawiedziły m.in. Małopolskę. Abp Marek Jędraszewski apeluje o solidarność z potrzebującymi.

Odpowiadając na Apel Księdza Metropolity w przyszłą niedzielę 5 lipca po wszystkich Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii będą przed kościołem do puszek zbierały ofiary na powodzian.