O godz. 16.30   Nabożeństwo czerwcowe  i o 17.00 wieczorna Msza św.

we  Wtorek       –   św. Ireneusza , biskupa i męczennika

w   Środę        –  Uroczystość  Świętych  Apostołów  Piotra i Pawła

Msze św. o godz. 7.00   oraz  o  godz.17.00

po wieczornej  Mszy św.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Składka przeznaczona jest na świętopietrze

w  Czwartek    –   o godz. 16.30  zakończenie Nabożeństw czerwcowych

w   Piątek           –      Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30    oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej  Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

w   Sobotę     –         Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. Zmianka Tajemnic Różańcowych

Nabożeństwa czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 16.30

Trwają zapisy na 42 Pieszą pielgrzymkę w sierpniu na Jasną Górę

w przyszłą niedzielę można przekazać paczkę dla konkretnej rodziny mieszkającej na Ukrainie.

Wypełniony karton zgodnie z sugerowaną listą produktów z trzech kategorii: • żywność z długim terminem ważności  • produkty dla dzieci  • artykuły chemiczne, kosmetyczne . Nie posyłamy ubrań i odzieży  . Każda paczka powinna być zapakowana do pełna, ale tak, aby  nie było luzu  . Waga paczki nie może przekroczyć 20  kg. I być dobrze zabezpieczona przed przedarciem. Gotowe paczki będzie można  składać w przyszłą niedzielę w garażu Domu Parafialnego. Do paczki można dołączyć list, gotowe życzenia po ukraińsku można znaleźć na stronie internetowej wpisując w wyszukiwarce –  paczka dla Ukrainy.