Odpowiadając na apel Polskich Biskupów wzywających do publicznego przebłagania Boga za popełnione świętokradztwa po każdej Mszy św. odśpiewamy suplikację „Święty Boże, Święty Mocny…”

Po sumie o godz. 11.00  w ramach trwającej oktawy Bożego Ciała będzie procesja Eucharystyczna  wokół kościoła

O godz. 16.30 Nabożeństwo czerwcowe   i o 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu przypada ;

Poniedziałek    –   Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela

W czwartek na zakończenie oktaw poświęcenie wianków z ziół i kwiatów

Piątek              –   Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego

po  wieczornej Mszy św. zakończenie procesji Eucharystycznych, oraz błogosławieństwo dzieci.

Z  racji Uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Zachęcamy do trwania w dziękczynieniu za cud Eucharystii. Starajmy się uczestniczyć  do piątku włącznie w procesjach Eucharystycznych, bo przez całą oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie  do Uroczystości Najśw. Serca Jezusowego o ile pogoda na to pozwoli codziennie po Mszy św. wieczornej   o godz.17.00 będzie procesja wokół kościoła, połączona z nabożeństwem czerwcowym.

Sobota            –  Uroczystość  Świętych  Apostołów  Piotra i Pawła

Msze św. o godz. 7.00 ,  9.00.  oraz  o  godz.17.00

Składka przeznaczona jest na świętopietrze