o godz. 16.30  Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego

W tym tygodniu  :

Środa          –    Uroczystość Narodzenia św.Jana Chrzciciela

Nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia będą codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

W czasie nabożeństw czerwcowych  modlimy się szczególnie o ustanie epidemii oraz o dobre urodzaje..

dzisiaj przypada 3-cia niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej  parafii.

Msze św.  w ciągu tygodnia codziennie rano o godz.7.00 oraz wieczorem po Nabożeństwie do Najśw. Serca Jezusowego.

Codziennie od godz.16.30  jest  wystawienie Najświętszego Sakramentu  cicha adoracja  aż do rozpoczęcia  Nabożeństwa.

Spowiedź w naszym kościele jest zawsze pół godziny przed Mszą św.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za zamówione Msze św. oraz złożone ofiary jako „dar ołtarza” ; od rodziców dzieci pierwszo-komunijnych oraz od mieszkańców Batowic , Dziekanowic i Kończyc z racji Uroczystości Bożego Ciała.